Cała Polska Czyta Dzieciom

Nasze przedszkole włączyło się do akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”. W ramach realizacji cyklu spotkań z książką odwiedzili nas wyjątkowi goście, osoby powszechnie znane w środowisku lokalnym. Włączyli się również rodzice oraz nauczyciele we wszystkich grupach. Dzieci dla naszych zaproszonych gości nauczyły się dwóch piosenek „Bajeczki, książeczki” oraz „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

Pierwszym zaproszonym gościem była pani Prezydent Miasta Słupska Krystyna Danilecka-Wojewódzka. We wtorek 09 października 2019r. przedszkolaki powitały Panią Prezydent uroczyście i z zaciekawieniem słuchały czytanych przez nią bajeczek. Na zakończenie dzieci zaśpiewały piosenkę.

Dzień drugi 10.10.2019r. to odwiedziny pani sierżant Edyty Żuk z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Do przedszkola pani sierżant przyszła ubrana w mundurze, co wzbudziło zainteresowanie dzieci.

Dzień trzeci 11.10.2019r. to odwiedziny pana Wicestarosty Słupska Rafała Konona. Przedszkolaki w skupieniu wysłuchały bajek i bezbłędnie odpowiadały na pytania do tekstu.

Dziękujemy serdecznie zaproszonym gościom, Rodzicom oraz współpracownikom za zaangażowanie się w akcję „Cała Polska Czyta Dzieciom” oraz za poświęcony czas.

 

to top button