Światowy Dzień Misia

W listopadzie swoje święto mają Misie z całego świata, dlatego przygotowaliśmy niezwykłą uroczystość. W przedszkolu ,,Kubuś Puchatek”, jak co roku, święto pluszowego misia jest obchodzone bardzo szczególnie. Gość honorowy to przecież nasz ukochany Kubuś Puchatek.
W tym roku naszą uroczystość zaczęliśmy od przywitania wszystkich przedszkolaków i ich misiów, następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach, obejrzeliśmy prezentację multimedialną o znanych i lubianych misiach z dziecięcych bajek. Dzieci z każdej grupy zaprezentowały piosenkę w języku angielskim, odgadywały zagadki związane z misiami, oraz poznały bajkę ,,Goldilocks and three bears”, którą przeczytał nam gość specjalny z Amerykańskiej Bazy Wojskowej.

Rozstrzygnięty został też konkurs plastyczny pt. „Mis z ulubionej bajki”. Dzieci z niewielką pomocą rodziców wykazali się ogromną pomysłowością. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Ciekawą atrakcją była też przygotowana przez nauczycielki prowadzące uroczystość fotobudka misiowa, w której dzieci mogły zrobić sobie zdjęcie. Uroczystość przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze.

 

 

 

to top button